Wybory do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/2023

23 września 2022 roku w Szkole Podstawowej im. Sybiraków w Krasnymborze odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W wyborach oddano 69 głosów, w tym 4 nieważne. Kandydatami do  pełnienia funkcji w Samorządzie byli uczniowie klasy VIII.

          Opiekunem Samorządu została pani Bogusława Anna Juchniewicz która zdobyła 26 głosów. Przewodniczącym –  Krystian Kulmacz zdobywając 28 głosów. Gabriela Adaszkiewicz i Magdalena Ostapowicz będą pełniły funkcję zastępcy przewodniczącego, gdyż otrzymały po 14 głosów. Skarbnikiem została Aleksandra Daniszewska z liczbą 13 głosów, natomiast sekretarzem  – Wiktoria Kulmacz z 3 głosami.

         Wszystkim zwycięzcom życzymy udanego roku szkolnego.

Oprac. Emilia Twardowska

fot. Emilia Twardowska

 

 

Możesz również polubić…

Skip to content