Dyktando na Święto Edukacji Narodowej

    Z okazji Święta Edukacji Narodowej Platforma edukacyjna  www.dyktanda.pl zaprasza wszystkich, a w szczególności Nauczycieli i Uczniów, na wyjątkowe dyktando z nagrodami!

Dyktando odbędzie się tradycyjnie 14 października 2022 r. Będzie rozegrane w 100% online, a zatem do udziału niezbędny będzie komputer z dostępem do internetu. Ważne, aby mieć możliwość skorzystania ze słuchawek lub głośników, ponieważ będzie to dyktando ze słuchu. Takie, jak na lekcji w szkole!

Do rozwiązywania dyktanda będzie można przystąpić między 18:00 a 19:00. Nagranie, stanowiące treść dyktanda, będzie można samodzielnie zatrzymywać i przewijać, tak aby każdy uczestnik mógł dopasować prędkość do swoich możliwości.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia oraz do zapisania się na Dyktando na Święto Edukacji Narodowej. Wystarczy kliknąć “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-edukacji-narodowej-2022?audio=1

Warto wcześniej poćwiczyć, aby osiągnąć dobry wynik, ponieważ organizatorzy przygotowali nagrody! Powodzenia!

 

 

 

 

Możesz również polubić…

Skip to content