Dzień Edukacji Narodowej

         13 października 2022 r. w naszej szkole odbyła się akademia  z okazji  Dnia Edukacji Narodowej. Przedstawienie przygotowały panie:  B. Anna Juchniewicz i Joanna Maciejewska. Dekorację wykonała pani B. Anna Juchniewicz.

          Uroczystość rozpoczęła się od krótkiego przemówienia uczniów reprezentujących Samorząd Uczniowski, którzy przywitali wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości. Następnie przekazała głos swoim kolegom i koleżankom.

          Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Każdy z nauczycieli otrzymał słodki upominek.

         Na zakończenie akademii głos zabrała p. dyrektor Barbara Kotarska, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Po zakończonej akademii uczniowie udali się do klas.

Oprac. Joanna Maciejewska

fot. Joanna Maciejewska

 

 

Możesz również polubić…

Skip to content