Dla Babci i Dziadka

 Z lekkim opóźnieniem, ale bardzo gorąco przedszkolaki uczciły Dzień Babci i Dziadka.

         Odświętnie ubrane przedstawiły program artystyczny złożony z wierszy i piosenek dla najwspanialszych osób na świecie – najdroższej Babci i najukochańszemu Dziadkowi. Szkoda, że Dziadkowie nie mogli występów obejrzeć na żywo, ale dzięki filmikom zobaczyli swoje najwspanialsze wnuki. Może niejedna łza zakręciła się w ich oku, gdy patrzyli na występ. Wszyscy starali się wypaść jak najlepiej.

         Przedszkolaki wcześniej przygotowały laurki i własnoręcznie wykonane drobne upominki, które wręczyły Dziadkom.

        Pamiętać o Babciach i Dziadkach będą każdego dnia, bo „bez Nich nudny byłby świat”.

Oprac. Bożena Kraszewska

Fot. Bożena Kraszewska

Możesz również polubić…

Skip to content