Moja zakładka do książki

            15 lutego 2022 r. w Szkole Podstawowej im. Sybiraków w Krasnymborze rozstrzygnięto konkurs na piękną zakładkę do książki ogłoszony przez bibliotekę szkolną W konkursie wzięły udział wszystkie przedszkolaki w wieku od 4 do 6 lat.

             Przekazały one do biblioteki przepiękne prace odznaczające się pomysłowością i różnorodnością technik wykonania. Jednak najlepiej oceniane były przede wszystkim zakładki wykonane samodzielnie przez dzieci. Komisja w składzie: p. Emilia Świątkowska, p. Bożena Kraszewska, p. Katarzyna Diana Radziewicz oraz p. Danuta Wojewnik ogłosiła następujących zwycięzców z trzech kategorii wiekowych: 4-latki, 5-latki i 6-latki.

              W kategorii wiekowej „4-latki” pierwsze miejsce zajęła Waleria Kozłowska, drugie miejsce Kamil Skok, a trzecie Franek Kulmacz. W kategorii wiekowej „5-latki” pierwsze miejsce zajęły dwie osoby Zosia Chomiczewska i Hania Klas, drugie miejsce – Paweł Bagieński i Olaf Wasilewski i trzecie miejsce – Maja Daniszewska. W ostatniej już kategorii wiekowej, czyli „6-latki”, pierwsze miejsce zajęły Maja Piekarska i Igor Stolarski, drugie –  Paweł Stroczkowski, a trzecie – Paulina Piekarska i Lena Paul. Pozostałe osoby biorące udział w konkursie zdobyły wyróżnienia.

           Jeśli chodzi o nagrody, to wszyscy otrzymali dyplomy oraz książki ufundowane przez Radę Rodziców. Wszystkie przedszkolaki obiecały wziąć udział w kolejnych konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną.

fot. Emilia Świątkowska

 

Możesz również polubić…

Skip to content