Wyjazd Przedszkolaków

        11.06.2026 miał miejsce wyjazd Przedszkolaków z okazji Dnia Dziecka do Brzozowej Zagrody.

         Autokar wyruszył spod szkoły, a już sama podróż była dla dzieci ekscytującą przygodą.       

          Po dotarciu na miejsce przywitali nas opiekunowie Zagrody. Dzieci od razu zwróciły uwagę na zwierzęta i przestrzeń do zabawy.

        Największą atrakcją była możliwość bliskiego kontaktu ze zwierzętami. Dzieci mogły: karmić kozy, owce, alpaki, króliki, kucyki, zwierzęta chętnie podchodziły po marchewki.   

         Opiekunowie opowiadali o zwyczajach zwierząt ich potrzebach i sposobie opieki.

          Po zwiedzaniu Zagrody dzieci kolorowały obrazki z ulubionymi zwierzątkami, oraz mogły zrobić brokatowy tatuaż. Przed południem dzieci zjadły pyszny posiłek. Na koniec każdy dostał kolorowy balonik, który mógł zabrać do domu.

           Po południu grupa wróciła do przedszkola zmęczona, ale pełna pozytywnej energii. Dzieci  długo opowiadały o swoich ulubionych zwierzętach.

Oprac. Magdalena Chomiczewska

Możesz również polubić…