Karta rowerowa
11 czerwca 2026 r. uczniowie klasy IV i jeden uczeń z klasy VI, pod okiem pana Mateusza Godlewskiego, zdawali egzamin na kartę rowerową.
Wszyscy spisali się na medal, bo pokazali, że potrafią wykorzystać wiedzę teoretyczną z zasad ruchu drogowego w praktyce. Wszystkim zdającym gratulujemy.
Oprac. Emilia Twardowska
fot. Marek Chomiczewski kl. VI







