Akcja „Czytamy najmłodszym”

           9 marca 2022r. przedszkolaki obu grup wiekowych spotkały się z panią Julią Stolarską. Podczas tego spotkania pani Julia, która jest mamą dwóch maluchów z przedszkola, przeczytała dwie książeczki, wybrane przez jej dzieci. W młodszej grupie była to opowieść o Psim Patrolu, natomiast w starszej o Franklinie.

           Wszystkie dzieci z wielką uwagą słuchały o przygodach tych bohaterów. Znały na pamięć ich imiona. Potrafiły wskazać na ilustracji, jak wyglądają. Nie sprawiła im trudności odpowiedź na pytania zawarte na końcu książeczki.

             Na koniec pani Julia otrzymała podziękowanie w postaci dyplomu od biblioteki szkolnej, która była organizatorem spotkania.

Oprac. Emilia Świątkowska

Fot. Emilia Świątkowska

Możesz również polubić…

Skip to content