Czy opłaca się być eko?

        21 lutego 2022 r., z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu, Biblioteka Szkolna w Krasnymborze ogłosiła zdalnie konkurs na prezentację multimedialną pod tytułem „Czy opłaca się być eko?”. Konkurs był adresowany do uczniów klasy VII i VIII. Jego celem było poszerzenie wiedzy na temat otaczającego świata i świadomość swojej w nim roli. Uczniowie, przygotowując się do konkursu, ćwiczyli korzystanie z takich  źródeł informacji, jak prasa, telewizja, Internet. Byli przy tym świadomi zagrożeń wynikających z posługiwania się Internetem. Termin nadsyłania prezentacji wykonanej w programie Power Point lub innej, np. Prezi, upływał 7 marca 2022 r.

           Wtedy to komisja w składzie: pani Emilia Świątkowska, pani Katarzyna Diana Radziewicz, pan Arkadiusz Mariusz Maciejewski i pan Paweł Karbowski  zgodnie orzekli, że pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Kotarska z klasy VIII, drugie miejsce zajął Hubert Skok z klasy VII, trzecie miejsce zaś przypadło Bartoszowi Skokowi i Krystianowi Kulmaczowi z klasy VII. Jury, dokonując oceny prac, wzięło pod uwagę zastosowanie się do przepisów regulaminu konkursu, zawartość merytoryczną, pomysłowość i oryginalność oraz czytelność przekazu.

           Zwycięzcy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody takie jak: słuchawki, myszka i pendrive, ufundowane przez Radę Rodziców.

Oprac. Emilia Świątkowska

Fot. Emilia Świątkowska

 

          

Możesz również polubić…

Skip to content