Wycieczka do „Parku Trampolin i Sali Zabaw „Hop” w Ełku”

          30 maja 2022 r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły z wychowawczyniami i przedstawicielami rodziców wybrali się autokarem do Ełku do Parku Trampolin i Sali Zabaw „Hop”.

        Przedszkolaki były trochę zaniepokojone, bo dla niektórych to był pierwszy dłuższy wyjazd bez rodziców. Negatywne emocje w czasie drogi rozładowała muzyka dziecięca. Przed zajęciami w Parku Trampolin uczniowie zostali zaopatrzeni w specjalne antypoślizgowe skarpetki. Uczestnicy wycieczki, po profesjonalnej rozgrzewce, pod okiem trenera oraz zapoznaniu z obowiązującymi zasadami, mogli spożytkować nadmiar energii, korzystając z szeregu atrakcji na terenie parku. Wszyscy z radością skakali, biegali, zjeżdżali, wspinali się na konstrukcje na różne sposoby. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zjeżdżalnie i pojazdy jeżdżące. W przerwie dzieci zjadły frytki i nugetsy. Wszystkie te atrakcje, dobry humor i wyjątkowa sprawność fizyczna uczestników przyczyniły się do tego, że pobyt w parku zagwarantował wiele pozytywnych emocji. W drodze powrotnej uczestnicy wycieczki obejrzeli film „Zakochany kundel” i dzielili się swoimi wrażeniami. Chociaż zmęczeni, ale zadowoleni wrócili wszyscy do szkoły.

       Wycieczka była udana, mimo deszczu za szybami autobusu, bo na wszystkich twarzach w trakcie zabawy malował się uśmiech i opowieściom po powrocie nie było końca.

Oprac. Bożena Kraszewska

fot. Bożena Kraszewska i Katarzyna Diana Radziewicz

Możesz również polubić…

Skip to content