„Mój ulubiony bajkowy miś”

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, który obchodzony jest 25 listopada, w Szkole Podstawowej im, Sybiraków w Krasnymborze odbył się konkurs plastyczny skierowany do uczniów klas „0” – III. zorganizowany przez bibliotekę szkolną. Z powodu trwającej pandemii konkurs przeprowadzony został drogą internetową. Uczniowie chętnie przekazywali zeskanowane prace na konto mailowe biblioteki.

Obrazki ulubionego misia z bajki stworzone zostały różnymi technikami. Narysowane kredkami, namalowane farbami, do ich tworzenia została wykorzystana wycinanka, plastelina, gałganki.

Jury konkursu w składzie: Emilia Świątkowska, Grażyna Anuszkiewicz, Bożena Kraszewska, Małgorzata Milewska, Urszula Pastewska, Katarzyna Diana Radziewicz wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce zajął Jakub Skok – 6-latki, Marcel Olszewski kl. I , Anita Pietrzeniec kl. III , Jakub Pycz kl. III.

II miejsce zajął: Kacper Karp 6-latki, Julia Bagieńska kl. I , Zuzia Kaczyńska kl. I , Antoni Sturgulewski kl. II.

III miejsce zajęła: Zosia Chomiczewska 4-latki, Marek Chomiczewski kl. I, Julia Rzotkiewicz kl. I.

Wyróżnieni zostali: Jakub Klimuszko 6-latki, Emil Małdażys kl. III.

Nagrody w konkursie ufundowała Rada Rodziców. Ich rozdanie nastąpi, gdy tylko wrócimy do szkoły.

Wszystkie prace można oglądać na stronie internetowej szkoły: www.szkolakrasnybor.pl

Wystawa prac

Zosia Chomiczewska l. 4