Kocham Cię Mamo, Tato!

            „Mama – to jedno słowo ileż kryje w sobie treści…Na drogach świata, razem z nią towarzyszy dzieciom – przyjaciel tata.”

            08.06.2022 r. wychowawczynie z przedszkolakami z naszej szkoły przygotowały uroczysty apel z okazji Dnia Mamy i Taty. W wierszach, piosenkach i tańcach zaprezentowały się uczniowie z grupy najmłodszej i z grupy starszej.

           Występy uświetniły laureatki II gminnego konkursu piosenki przedszkolaka „Dziecięce przeboje” Waleria Kozłowska oraz Marianna Halicka z piosenkami „ Słoneczko, uśmiechnij się” i „Drewniane lalki”. Gościnnie wystąpiła klasa II w tańcu „Chocolate”.

          Po gromkim „100 lat” najmłodsi wręczyli rodzicom własnoręcznie zrobione prezenty. Wzruszeni goście na koniec mogli zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Oprac. Katarzyna Diana Radziewicz

fot. Emilia Świątkowska

 

Możesz również polubić…

Skip to content