DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

              25.11.20121 r. w oddziale dzieci 5-6-letnich jak co roku obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola z podobiznami misiów na ubraniach lub maskotkami swoich ulubionych przyjaciół.

               Dzieci poznały historię powstania pluszaków oraz oglądały o nich bajki, wykonywały też różne prace plastyczne. Nie zabrakło tańców, wierszy, piosenek o tematyce misiowej. Dzieci wykazały się dużą sprawnością, przeszły misiowy tor przeszkód i brały udział w misiowym quzie. Na pamiątkę wspólnej zabawy dzieci otrzymały dyplomy Przyjaciela Pluszowego Misia.

             Dzień był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Już dziś przedszkolaki  z niecierpliwością oczekują na kolejne Święto Pluszowego Misia.

Oprac. Bożena Kraszewska

fot.  Bożena Kraszewska

Dzień Pluszowego Misia u 3-4-latków

fot. Katarzyna Diana Radziewicz

 

 

Możesz również polubić…

Skip to content