Bezpłatne narzędzie online umożliwiające łatwe, szybkie i samodzielne wykonanie zdjęcia do mLegitymacji.

Szanowni Rodzice,

w związku z zawarciem przez naszą szkołę porozumienia o współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji w zakresie wydawania mLegitymacji udostępniamy Państwu oraz Państwa Dzieciom bezpłatne narzędzie online umożliwiające łatwe, szybkie i samodzielne wykonanie zdjęcia do mLegitymacji.

Dodaliśmy odnośnik do kreatora zdjęć w zakładce dotyczącej aktualności, co jeszcze bardziej ułatwi znalezienie potrzebnego narzędzia.

Narzędzie powstało w ramach realizowanego firmę projektu unijnego “Bon na Innowacje” dzięki czemu został stworzony bezpłatny internetowy Kreator zdjęć do mLegitymacji.

Z usługi mogą bezpłatnie korzystać wszyscy uczniowie. W celu wykonania zdjęcia wystarczy zrobić zdjęcie telefonem komórkowym (smartphonem) na dowolnym tle. Nasz Kreator z tak zrobionego zdjęcia przygotuje zdjęcie spełniające wymogi określone przez Ministerstwo Cyfryzacji.

Kreator zdjęć do mLegitymacji stanowi ogromne uproszczenie i ułatwienie dla Państwa oraz Państwa Dzieci.

 instrukcja plik pdf

Możesz również polubić…

Skip to content