Wybory do samorządu szkolnego 20 września.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2021/2022

           20 września 2021 roku w Szkole Podstawowej im. Sybiraków w Krasnymborze odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wzięło w nich udział ok. 70 osób

          Opiekunem Samorządu został pan Bogusław Kierkla, który zdobył 16 głosów. Przewodniczącym Samorządu został Krystian Kulmacz z klasy VII zdobywając 22 głosy. Oliwia Sztukowska z klasy VIII została Zastępcą, gdyż otrzymała 21 głosów. Skarbnikiem została Wiktoria Kotarska z klasy VIII z liczbą 13 głosów. Funkcję Sekretarza będzie pełniła Wiktoria Kulmacz z klasy VII z 5 głosami. Natomiast Nadzorcami sekcji zostały Maja Kaczyńska z klasy VIII oraz Ola Daniszewska z klasy VII z liczbą głosów 4.

         Wszystkim zwycięzcom życzymy udanego roku szkolnego.

Oprac. Emilia Świątkowska

Fot. Emilia Świątkowska

UWAGA!!!

Od 7 września do 17 września uczniowie chętni z klas IV-VIII mogą zgłosić swoje kandydatury do Samorządu Szkolnego Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Krasnymborze. Warunkiem  zgłoszenia jest zebranie 20 podpisów uczniów i pracowników szkoły. Dopiero wtedy będzie można wywiesić swój program wyborczy. Jednocześnie prosimy o zamieszczenie kandydatur na tablicy, przy głównym wejściu do szkoły. Wybory do samorządu szkolnego odbędą się 20 września.

Komisja wyborcza: Oliwia Sztukowska wraz z klasą VIII

Możesz również polubić…

Skip to content