Konkurs czytelniczy

28 marca 2022 roku odbył się konkurs czytelniczy ze znajomości książki

Erica-Emmanuela Schmitta pt. „Oskar i pani Róża” przeznaczony dla uczniów klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Krasnymborze. Organizatorem konkursu była biblioteka szkolna. Konkurs składał się z 12 pytań zamkniętych.

Komisja w składzie: pani Emilia Świątkowska, pani Alicja Augustynowicz, pani Joanna Maciejewska i pani Lilia Kuleszewicz, zgodnie zdecydowała, że pierwsze miejsce w konkursie zajął Dominik Drapczuk z klasy VII, który jako jedyny zdobył maksymalną ilość punktów, czyli 12. Drugie miejsce zajęli: Krystian Kulmacz z klasy VII i Wiktoria Kotarska z klasy VIII, którzy otrzymali po 9 punktów, trzecie miejsce przypadło Magdalenie Ostapowicz i Bartoszowi Skokowi z kasy VII, którzy uzyskali po 8 punktów.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

fot. Emilia Świątkowska