Kiermasz książek za pośrednictwem sklepu internetowego www.ksiegarnia-tuliszkow.pl. 

Dzień dobry,

Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w kiermaszu książek za pośrednictwem sklepu internetowego www.ksiegarnia-tuliszkow.pl

Dzięki rozpropagowaniu tej akcji w społeczności szkolnej, zyskujecie Państwo możliwość uzbierania kwoty do wykorzystania szkole na zakup dowolnych gratisowych książek z oferty księgarni internetowej, które szkoła może rozdysponować w wybrany przez siebie sposób, np. powiększając zbiory biblioteki szkolnej.

Zasady są proste: księgarnia przekazuje Państwu specjalny kod, dzięki któremu skojarzy zamówienie ze Szkołą Podstawową w Krasnymborze. Po zrealizowaniu każdego zamówienia, które w uwagach zostanie opatrzone tym kodem, do skarbonki Państwa placówki zostaje odłożona kwota 15% tego zamówienia, którą w dowolnym momencie przedstawiciel placówki w porozumieniu z dyrekcją wykorzystuje na dowolne książki z  oferty księgarni, np. odbierając lektury do biblioteki szkolnej.

Należy podkreślić, że w przypadku wielu książek, poza opisami, można zapoznać się także z obszernymi ich fragmentami (Zobacz fragment książki) oraz filmami na ich temat (Zobacz film o książce).

Kiermasz wirtualny – wyjaśnienie zasad

KOD SZKOŁY:

E.AUG.KRASN.ZGS

Katalog poniżej

http://booksspk.pl//DEMO_KSIAZKI/oferta_k2020/index.html

 

 

 

 

 

 

Zachęcamy do polubienia strony Księgarni i Hurtowni Taniej Książki KiHTK na Facebooku:
https://www.facebook.com/tuliszkow/

oraz strony wydawnictwa IBIS:

https://www.facebook.com/IBISwydawnictwo/

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak przetwarzają Twoje dane osobowe to wejdź na stronę –  informacja o przetwarzaniu danych osobowych link

 

Możesz również polubić…

Skip to content