Dzień Przedszkolaka

Z okazji zbliżającego Dnia Przedszkolaka, 15.09.2022 r., dwie grupy przedszkolne ze Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Krasnymborze, spotkały się na integracyjnym ognisku w Jastrzębnej Drugiej. Po przybyciu na miejsce, dzieci bawiły się na placu zabaw, następnie zjadły kiełbaski upieczone przez rodziców.

Najedzone przedszkolaki udały się do pobliskiej biblioteki, gdzie wzięły udział w zabawach z książką pod tytułem „Naciśnij mnie „, poprowadzonych przez panią Sylwię Łazarską, po czym pokolorowały obrazki.

Kolejnym punktem dnia były różne gry na świeżym powietrzu, takie jak: zabawy z chustą animacyjną, z balonami oraz wspólnie z rodzicami. Na koniec dla chętnych dzieci zostały odbite na rączkach kolorowe tatuaże. Zmęczeni ale bardzo zadowoleni, wszyscy wrócili do domów.

Oprac. Katarzyna Diana Radziewicz

fot. Katarzyna Diana Radziewicz