Mikołajkowe Czytanie

6 grudnia 2021 r.,  w Oddziale Przedszkolnym znajdującym się w Szkole Podstawowej im. Sybiraków w Krasnymborze, miało miejsce „Mikołajkowe Czytanie”. Było to pierwsze spotkanie z cyklu „Czytamy najmłodszym” zorganizowane przez bibliotekę szkolną.

Z tej okazji zaproszono gościa, którym był Mikołaj Czerwiński z klasy VIII. Przebrany w strój św. Mikołaja, przeczytał przedszkolakom, należącym do obu grup wiekowych, książeczkę Agnieszki Tyszki pod tytułem „Świąty Mikołaj”. Otrzymał podziękowanie, pod którym podpisała się pani dyrektor Barbara Kotarska. Towarzyszyły mu  koleżanki z klasy, przystrojone „mikołajkowo”, które pomogły w rozdaniu prezentów wszystkim małym słuchaczom. Prezentami były baloniki ufundowane przez szkołę.

Przedszkolakom bardzo podobała się książeczka i z entuzjazmem przyjęły prezenty, a następnie pozowały do wspólnego zdjęcia.

Fot. Emilia Świątkowska