Mecz

,,Sprawozdanie z wycieczki na mecz”

Dnia 13.12.2019 roku, w piątek, nasza pani od wychowania fizycznego zorganizowała wyjazd na mecz piłki siatkowej do Suwałk.

Zbiórka była o 17:20 pod szkołą. Podróż do Suwałk trwała 40 minut.  Droga minęła bardzo szybko. Przed meczem odwiedziliśmy galerię ,,Plaza”. Około 20:00 nasz autobus stał już zaparkowany na parkingu przed  halą sportową Arena Suwałki.  Spotkaliśmy tam tłumy ludzi, którzy również przybyli na mecz. Przy wejściu były bramki, za którymi ochrona kontrolowała przybyłych kibiców. Tam trzeba było pokazać bilet, zostawić picie w koszyku, a jedzenie w szafce. Po krótkiej kontroli udaliśmy się do szatni, gdzie zostawiliśmy kurtki. Po  chwili siedzieliśmy już na trybunach. Było nas dwadzieścioro wraz z dwiema paniami. Mecz zaczął się o 20:30, a skończył o 23:15. W czasie meczu cała nasza grupa zacięcie kibicowała drużynie z Suwałk ,,MKS Ślepsk Malow Suwałki”. A w szczególności Łukaszowi Rudzewiczowi, który jest absolwentem naszej szkoły. Rywalami suwalczan  była drużyna  przybyła z Bydgoszczy – BKS Visła Bydgoszcz. Mecz skończył się zwycięstwem naszych !!! Wygrali 3:2 . Bardzo cieszyliśmy się.   Po meczu pan Łukasz rozdał nam plakaty i kalendarze. Po czym chętnie zrobił z nami zdjęcia. Cała drużyna –  wraz z trenerem – „przybiła” z nami „piątkę”. Było to wspaniałe . Do domu wróciliśmy około 24:00 .

Pierwszy raz byłam na takim meczu, ale jeśli będzie okazja, to na pewno to powtórzę . Atmosfera , emocje i to co się działo na boisku, było niesamowite i dostarczyło nam niezapomnianych wrażeń!

Oprac. Natalia Stefanowska

im.Sybiraków w Krasnymborze