Bal przebierańców

16.02.2022 r. w grupie 5-6-latków odbył się bal karnawałowy. Na ten dzień wszyscy czekali z utęsknieniem, bo każdy przedszkolak mógł się przebrać za ulubioną postać z  bajek.

Można było spotkać rycerza, Spider Mana, króla, diabełka, żołnierza, Boba Budowniczego, księżniczki, kota, Myszki Miki, Elzę, Czerwonego Kapturka czy Pszczółkę Maję.

Stroje były przepiękne i bardzo pomysłowe. Trudno było rozpoznać dzieci. Przebierańcy świetnie się bawili przy dźwiękach ulubionych piosenek, a także bardzo chętnie uczestniczyli w konkursach. W przerwach mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

Wspólna zabawa karnawałowa przyniosła dzieciom wiele radości i dostarczyła pozytywnych przeżyć. Szkoda, ze następny bal dopiero za rok.

Oprac. Bożena Kraszewska

fot. Bożena Kraszewska