Tydzień dla bezpieczeństwa
Za nami wspaniały tydzień #tydziendlabezpieczenstwa W naszej szkole odbyły się liczne zajęcia, warsztaty i spotkania:
– „Kręci mnie bezpieczeństwo w lecie” – spotkanie z przedstawicielką policji
– Bezpieczeństwo latem z elementami pierwszej pomocy- spotkanie z przedstawicielem OSP w Sztabinie
– Bezpieczny Internet – spotkanie z p. Pawłem Karbowskim
Podczas lekcji z wychowawcami poruszane były także inne zagadnienia związane z bezpiecznymi wakacjami.
Oprac. Joanna Maciejewska
fot. Joanna Maciejewska
fot. Jakub Pycz kl. VIII







