Tydzień dla bezpieczeństwa

    Za nami wspaniały tydzień #tydziendlabezpieczenstwa W naszej szkole odbyły się liczne zajęcia, warsztaty i spotkania:

– „Kręci mnie bezpieczeństwo w lecie” – spotkanie z przedstawicielką policji

– Bezpieczeństwo latem z elementami pierwszej pomocy- spotkanie z przedstawicielem OSP w Sztabinie

– Bezpieczny Internet – spotkanie z p. Pawłem Karbowskim

     Podczas lekcji z wychowawcami poruszane były także inne zagadnienia związane z bezpiecznymi wakacjami.

Oprac. Joanna Maciejewska

fot. Joanna Maciejewska

fot. Jakub Pycz kl. VIII

Możesz również polubić…