Igrzyska Dzieci w lekkiej atletyce Grupy Północnej

2.06.2026 r.  w Suwałkach odbyły się Igrzyska Dzieci w lekkiej atletyce Grupy Północnej. W zawodach startowali Julka, Agata, Mateusz i Antoni. Wszyscy uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze. Do finału wojewódzkiego awansował Antoni Borawski w skoku w dal, który zajął 3 miejsce. Wysokie miejsce – 4 zajęła Agata też w skoku w dal. Gratulacje!!!          

   Brawo za wspaniałą sportową rywalizację.

Oprac. Bogusława Anna Juchniewicz

fot. Bogusława Anna Juchniewicz

Możesz również polubić…