Choinka u maluszków

         19 stycznia 2022 r w grupie najmłodszych przedszkolaków odbyła się Choinka. Dzieci bawiły się przy zabawach poprowadzonych przez uczennice z klasy V – Maję K. i Wiktorię K. Zabawy ruchowe i zabawy przy muzyce dały dużo frajdy przedszkolakom.

         Następnie dziewczyny namalowały dla chętnych dzieci tatuaże na rączkach. W chwilach wytchnienia najmłodsi mieli słodki poczęstunek. Nadszedł również czas, kiedy przedszkolaki usłyszały dźwięk dzwoneczka. Kiedy otworzyliśmy drzwi wyjściowe, zobaczyliśmy wyczekiwanego gościa – Mikołaja!

       Po krótkiej rozmowie Mikołaja z dziećmi oraz wysłuchaniu wierszyka w wykonaniu maluszków, gość zatańczył razem z przedszkolakami. Następnie wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali prezenty.

      Uradowani pożegnaliśmy Mikołaja. Po rozpakowaniu podarunków i ich obejrzeniu, pełne wrażeń dzieci rozeszły się do domów.

Oprac. Katarzyna Diana Radziewicz

Fot. Katarzyna Diana Radziewicz

Możesz również polubić…

Skip to content