Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka

„Kiedy chcę przez jezdnię
przejść na drugą stronę,
przystaję i ze światłami
gram w zielone”.

(Wiera Badalska)

          16 listopada 2023 r. pracownicy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Białymstoku przeprowadzili w Szkole Podstawowej im. Sybiraków w Krasnymborze zajęcia w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pt.  „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka” Wzięli w nich udział uczniowie klas „0”-IV. Celem projektu było propagowanie zasad bezpieczeństwa i kształtowanie właściwych wzorców zachowania się najmłodszych uczestników w ruchu drogowym oraz wzrost bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Uczniowie z dużym entuzjazmem uczestniczyli w zajęciach. Podczas spotkania dzieci otrzymały kamizelki odblaskowe oraz inne gadżety związane z bezpieczeństwem na drodze.

Oprac. Emilia Twardowska

Możesz również polubić…

Skip to content