Ach, co to był za bal!

             Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. W zorganizowanym 8 lutego bieżącego roku balu karnawałowym uczestniczyli uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Krasnymborze oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych. W tym dniu wszyscy zamienili się we w różki, batmanów, piratów, księżniczki, rycerzy czy policjantów. Nie zabrakło też postaci z ulubionych bajek. Nie sposób było zliczyć przebierańców, a nawet trudno było ich rozpoznać. Całość imprezy prowadzili animatorzy z Kids Clubu w Augustowie. Dzieci świetnie bawiły się uczestnicząc we wspólnych zabawach, do których zachęcała skoczna muzyka. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość i uśmiech dzieci. Atrakcją imprezy było przybycie wielkiego Minionka, z którym dzieci mogły tańczyć. Nie zabrakło też zabaw z liną, balonami czy zamknięcie w bańce mydlanej. W czasie przerwy dzieci mogły skorzystać z poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

       Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową obdarowani balonowymi mieczami, różdżkami czy pieskami. Mimo zmęczenia wszyscy byli uśmiechnięci.

       Bal umożliwił dzieciom miłe spędzenie czasu i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Szkoda, że następny taki bal dopiero za rok.

Oprac. Bożena Kraszewska

Fot: Wiktoria Kuklińska kl. VI, Patrycja Piekarska kl. V, p.Bożena Kraszewska

 

Możesz również polubić…

Skip to content