Wybory do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2020/2021

Wybory do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2020/2021

          25 września 2020 roku w Szkole Podstawowej im. Sybiraków w Krasnymborze odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wzięło w nich udział ok. 90 osób.

          Opiekunem Samorządu została pani Danuta Wojownik, która zdobyła 20 głosów. Po dwóch dogrywkach Arkadiusz Ostaszewski z klasy VIII z 43 głosami został Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego. Patrycja Szyper z kl. VIII została Zastępcą, gdyż otrzymała 37 głosów. Skarbnikiem będzie Dominika Daniszewska z klasy VIII z 22 głosami. Funkcję Sekretarza będzie pełniła Julia Stefanowska z klasy VIII z 11 głosami. Natomiast Nadzorcą sekcji został Mikołaj Czerwiński z klasy VII także z 11 głosami.

           Wszystkim zwycięzcom życzymy udanego roku szkolnego.

Oprac. Emilia Świątkowska

Fot. Emilia Świątkowska

Możesz również polubić…

Skip to content