Ślubowanie Starszaków

9 października 2023 roku w Szkole Podstawowej im. Sybiraków w Krasnymborze odbyło się uroczyste ślubowanie Starszaków.

Z tej okazji organizatorka wydarzenia, pani Katarzyna Diana Radziewicz przygotowała wspaniały i wzruszający montaż słowno-muzyczny. Przedszkolaki pięknie recytowały swoje role, śpiewały, a także wykonały niezwykle skomplikowany układ taneczny.  Ich wysiłki obserwowali przejęci, specjalnie z tej okazji zaproszeni rodzice.

Głównym punktem programu było pasowanie przez panią dyrektor Barbarę Kotarską przedszkolaków na Starszaków. Mogli się oni poczuć już prawie uczniami, choć pani dyrektor powiedziała, że mają przed sobą jeszcze cały rok, aby nauczyć się, jak godnie nosić to miano.

Dzieci były niezwykle podekscytowane. Swoja postawą, zaangażowaniem oraz całym sercem udowodniły, że ten dzień był dla nich naprawdę ważny.

Oprac. Emilia Twardowska

fot. Emilia Twardowska