Choinka Szkolna

16 stycznia r. w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej przez panią Urszulę Pastewską odbyła się Choinka Szkolna
Na tę uroczystość przybyło wielu rodziców naszych uczniów. Imprezę rozpoczęły „Tańczące emotki” z tańcami: „Seniorita”, „Christmas hip hop, „Dance Money”.
         Nastepnie najmłodsze dzieci uczęszczające do naszej szkoły, czyli przedszkolaki przestawiły pod kierunkiem pani Katarzyny Diany Radziewicz taniec pod tytułem „Mikołaj”, piosenkę „Choinka zielona” oraz taniec  do piosenki „Walc Eugena Doga”.
         Następnie wystąpiły pierwszaki wraz z klasą II  przygotowane przez panią Grażynę Anuszkiewicz i Małgorzatę Milewską z przedstawieniem pt. „W krainie bajek”.
        Uczniowie klasy III pod kierunkiem pani Urszuli Pastewskiej przedstawiły montaż słowno-muzyczny pod tytułem „W oczekiwaniu na święta”.
         Uczennice klasy VIII pokazały trudny i trzymający w napięciu układ gimnastyczny.
         Uczniowie klasy IV razem ich wychowawczynią Marią Romanowską zaprezentowały przedstawienie „Bajki z humorem” oraz piosenkę „Od serca do ucha”.
        Klasa V pokazała taniec z kwiatami, zaśpiewała piosenki: „Przez frytki chrupiące”, „Ona by tak chciała”, zaprezentowała kabaret pt. „Paciaciaki na pielgrzymce”. Przygotowała ją wychowawczyni, pani Lilia Kuleszewicz.
   Szóstoklasiści przygotowani przez panią Joannę Maciejewską zaprezentowali przedstawienie pod tytułem „Jak oni śpiewają”.
   Uczniowie klasy VII pod kierunkiem pani Danuty Wojewnik zaśpiewali „Święta w nas”, przedstawili kabaret : „Mail”, taniec do piosenki „Skacz, baw, pij”.
Na koniec wystąpiły uczennice klasy VIII pod kierunkiem pani Małgorzaty Dawidowicz z tańcem Pt. „Remix”.
     Następnie odbyła się dyskoteka, podczas której naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj i wręczył wiele wspaniałych prezentów naszym uczniom, którzy twierdzili, że był to niezapomniany dzień.

fot. Emilia Świątkowska

fot. Joanna Maciejewska