Święta tuż tuż…

Święta tuż tuż…

          Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Tradycyjnie w ostatnim dniu przed feriami dzieci prezentują krótki program artystyczny. W tym roku był to piątek 18 grudnia. 

         Przedszkolacy przyszli odświętnie ubrani z niecierpliwością czekali chwili, gdy będą występować. Rodzice mogli ich zobaczyć tylko na filmikach, które nagrał pan Paweł Karbowski. Dzieci śpiewały piosenki i recytowały wiersze o zimie, choince i Mikołaju. Każdy starał się wypaść jak najlepiej pomimo stresu, bo to pierwszy ich wspólny występ.

         Na zakończenie przedszkolacy przesłali wszystkim życzenia świąteczne. Po występie były także życzenia składane między sobą. Wszyscy podzielili się przepysznymi pierniczkami upieczonymi przez mamę Antosia oraz słuchali piosenek o zbliżających się świętach. Dzień ten był wspaniałym przeżyciem dla najmłodszych uczniów naszej szkoły.

          W imieniu przedszkolaków składam wszystkim nauczycielom, pracownikom obsługi oraz uczniom i ich rodzicom najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia : zdrowia, pomyślności, szczęścia, prezentów oraz samych radosnych chwil w nadchodzącym Nowym Roku.

Oprac. Bożena Kraszewska

Możesz również polubić…

Skip to content