Spotkanie czytelnicze z pracownikiem Gminnej Biblioteki Publicznej. Filii w Jastrzębnej Drugiej

          10 lutego 2022 roku odbyło się spotkanie przedszkolaków z dwóch grup wiekowych: 3-4-latki oraz 5-6-latki z panią Sylwią Łazarską, która pracuje w bibliotece znajdującej się w sąsiedniej miejscowości, czyli w Jastrzębnej Drugiej.

          Pani Sylwia przybyła na zaproszenie Biblioteki Szkolnej w Krasnymborze, aby wziąć udział w akcji „Czytamy najmłodszym”. Zaprezentowała, najpierw młodszej grupie dzieci, później starszej, książeczkę Agnieszki Antosiewicz pod tytułem ”Mądre bajki”, z której przeczytała bajkę „O małpce Ritu-Titu”. Dzieci z uwagą wysłuchały opowieści. Pilnie śledziły przygody małpki i zachwyciły się zakończeniem.

          Na koniec spotkania pani Sylwia otrzymała dyplom podziękowania za udział w tym szkolnym przedsięwzięciu.

Przedszkolaki pożegnały ją z uśmiechniętymi buźkami.

Oprac. Emilia Świątkowska

fot. Emilia Świątkowska

Możesz również polubić…

Skip to content