Konkurs biblioteczny na prezentację multimedialną „Moje plany na przyszłość”

Konkurs biblioteczny na prezentację multimedialną „Moje plany na przyszłość” z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

          25 stycznia 2021 roku został ogłoszony przez bibliotekę szkolną konkurs na prezentację multimedialną pod tytułem „Moje plany na przyszłość”. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas VI-VIII Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Krasnymborze. Zakończył się 11 lutego 2021 r. Został on przeprowadzony zdalnie, ze względu na pandemię.

          Jury jednogłośnie uznało, ze zwycięzcą konkursu jest Krystian Kulmacz z klasy VI. Jego praca była nie tylko estetyczna, ale przede wszystkim bogata merytorycznie. Została ona umieszczona poniżej tego artykułu.

            Krystian otrzymuje nagrodę ufundowaną przez Radę Rodziców.

Gratulujemy!

Oprac. Emilia Świątkowska

Moje plany na przyszłość

 

Możesz również polubić…

Skip to content