Jasełka w przedszkolu

                21 grudnia 2021 roku przedszkolaki przed Świętami Bożego Narodzenia przedstawiły jasełka pod tytułem „Sprzątanie szopki” przygotowane przez panią Małgorzatę Dawidowicz i wychowawczynię oddziału 5-6 latków.       

                Wszyscy byli pięknie przebrani za aniołki. Nasze przedszkole zmieniło się na chwilę w betlejemską szopkę. Z przejęciem przedszkolaki wygłosiły swoje role. Następnie zaśpiewali kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Później szli za gwiazdą niesioną przez panią Małgosię i śpiewali pastorałkę „Świeć gwiazdeczko”.

                Występ bardzo podobał się młodszym kolegom z oddziału 3-4-latków. Szkoda, że na żywo nie mogli zobaczyć do rodzice. Film został im przesłany. Przedszkolaki zaniosły rodzicom własnoręcznie wykonane kartki świąteczne z życzeniami od całej przedszkolnej grupy.

                  Dzień ten na długo zostanie w pamięci przedszkolnych „aniołków”.

Oprac. Bożena Kraszewska

Fot. Bożena Kraszewska

Możesz również polubić…

Skip to content