Dzień Przedszkolaka

15 września 2021 r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły wyjechali wraz z rodzicami do gospodarstwa agroturystycznego „Leśny Dworek” w Kryłatce, należącego do pani Małgorzaty Ostapowicz. Celem wyjazdu było bliższe poznanie dzieci i ich rodziców oraz świętowanie Dnia Przedszkolaka w związku z przypadającym 20 września świętem.

Na miejscu czekały dzieci różne atrakcje: huśtawki, piaskownica z zabawkami, trampolina. Można także było podziwiać kolorowe rybki w oczku wodnym. Dzięki pomocy rodziców były upieczone na ognisku kiełbaski, które wszystkim smakowały.

Najbardziej dzieciom podobały się zabawy chustą animacyjną i piłką. Można było zbierać żołędzie, szyszki, kolorowe liście.

Wszyscy świetnie się bawili, nawet pogoda dopisała. Przedszkolacy zapamiętają ten dzień na długo.

W poniedziałek, 20 września 2021 r., w Dniu Przedszkolaka, wszyscy dostali pamiątkowe dyplomy z życzeniami od wychowawczyń.

Oprac. Bożena Kraszewska

fot: Bożena Kraszewska, Marta Wasilewska