Dzień Przedszkolaka

„Wszyscy swoje święto mają,

Tańczą, skaczą i śpiewają.

Przedszkolaki przykład dają

I też swoje święto mają.”

      Dzień Przedszkolaka to jedno z najważniejszych i najbardziej radosnych świat w życiu przedszkolnym. W tym roku, 20 września, grupy przedszkolne z Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Krasnymborze wzięły udział w obchodach tego święta w świetlicy w Jastrzębnej Drugiej. Było to spotkanie integracyjne z udziałem rodziców. Na dzieci czekało wiele niespodzianek: zabawy muzyczne i ruchowe, ognisko z kiełbaskami, tort, słodkości, konkursy sprawnościowe i smakowe. Nie mogło obejść się bez zabaw z balonami, piłkami i  chustą animacyjną. Zabawom nie było końca. Dobrze bawili się także rodzice, bo dla nich też przygotowano konkursy. Na zakończenie wszyscy przedszkolacy złożyli przyrzeczenie i otrzymali pamiątkowe medale.

Z buziami uśmiechniętymi, choć trochę zmęczeni, wszyscy wrócili do swoich domów. Ten dzień na długo zostanie w pamięci.

Oprac. Bożena Kraszewska

fot. Katarzyna Diana Radziewicz

Możesz również polubić…

Skip to content