Drużyną przez Stumilowy Las
Uczniowie klasy II wzięli udział w Gminnym Konkursie Czytelniczym „Drużyną przez Stumilowy Las” zorganizowanym przez Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Sztabinie.
W konkursie wzięło udział sześć trzyosobowych drużyn reprezentujących szkoły z terenu gminy.
Pierwsze miejsce zdobyła drużyna z naszej Szkoły w składzie: Natalia Rogowska, Waleria Kozłowska oraz Oliwia Bujnarowska.
Natomiast drużyna w składzie: Szymon Skok, Daniel Drapczuk i Kamil Skok zajęła IV miejsce.
Serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom.
Oprac. Katarzyna Diana Radziewicz







