Drużyną przez Stumilowy Las

         Uczniowie klasy II wzięli udział w Gminnym Konkursie Czytelniczym „Drużyną przez Stumilowy Las” zorganizowanym przez Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Sztabinie.

         W konkursie wzięło udział sześć trzyosobowych drużyn reprezentujących szkoły z terenu gminy.

          Pierwsze miejsce zdobyła drużyna z naszej Szkoły w składzie: Natalia Rogowska, Waleria Kozłowska oraz Oliwia Bujnarowska.

         Natomiast drużyna w składzie: Szymon Skok, Daniel Drapczuk i Kamil Skok zajęła IV miejsce.

        Serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom.

Oprac. Katarzyna Diana Radziewicz

Możesz również polubić…