Dzień Babci i Dziadka

Kochamy nasze babcie i dziadków też kochamy. Z okazji Waszego święta życzenia Wam składamy. Bez Was smutny byłby świat.
Z tej okazji w Szkole Podstawowej im. Sybiraków w Krasnymborze 12 lutego 2024 r. odbyła się uroczystość Święta babci i Dziadka.
Dzieci z przedszkola i uczniowie klas I-III zaprezentowały swoją część artystyczną przed licznie przybyłymi gośćmi. Były to wiersze, piosenki przepełnione miłością, szacunkiem, życzeniami dla kochanych babć i dziadków.
Wnuczęta zachwyciły swoimi tańcami. Wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.
Na zakończenie uczniowie zaprosili wszystkie babcie i dziadków na słodki poczęstunek. Dziękujemy rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu poczęstunku.
Radość na twarzach babć i dziadków świadczyła o tym, że byli bardzo zadowoleni ze wspólnie spędzonych chwil.

fot. Kalim Krysztofik kl. VIII