Akcja #zostańwdomu z Dobromisiem

Witamy,

Serdecznie przypominamy o akcji #zostańwdomu z Dobromisiem organizowanej przez Komendę Wojewódzką Policji w Białymstoku, za pośrednictwem mediów elektronicznych. Ma ona na celu utrwalenie zasad szeroko rozumianego bezpieczeństwa dzieci w wieku 5-9 lat. Z myślą o nich, co tydzień, w poniedziałkowe południe na stronie podlaskiej Policji zostanie zamieszczona bajka edukacyjna. Dzięki prowadzonej akcji możliwe będzie prezentowanie treści dotyczące zagrożeń wynikających z nieostrożnego bądź niewłaściwego zachowania w domu, w lesie, nad wodą czy w kontakcie z nieznajomym.

Warunkiem uczestnictwa w akcji jest wykonanie pracy plastycznej, plakatu, gry planszowej, komiksu, kolażu itp. w odniesieniu do bajki edukacyjnej, sfotografowanie jej, a następnie przesłanie zdjęcia do Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku na adres: profilaktyka.wprew.kwp@bk.policja.gov.pl . Akcja trwa już od  27 kwietnia 2020 roku.

Szczegółowe informacje na stronie: http://podlaska.policja.gov.pl/pod/aktualnosci/64380,ZOSTANWDOMU-Z-DOBROMISIEM.html

Zwracamy się z prośbą o rozpowszechnienie akcji wśród podopiecznych.

Z poważaniem

Zespół Profilaktyki Społecznej
Komendy Wojewódzkiej Policji
w Białymstoku
tel. 85 670 2478

Możesz również polubić…

Skip to content