Nowa strona 2

OTRZĘSINY 2012

Szybkie zjedzenie i złapanie myszy (Mateusz Adaszkiewicz, Maciej Kanoza, Maciej  Karp)  Prowadzący imprezę(Anna Haraburda, Sandra Wyszyńska, Karol Jurguć)
Zaprezentowanie się naszych Kociaków :-)(Sylwia Szczembara, Magdalena  Hrehorowicz, Patrycja Rudziewicz, Karol Pastewski) Uwodzenie naszej Kotki z II G przez uczniów klasy I (Aleksandra Buraczyk,  Krystian Pietkiewicz, Maciej Sipko)
Szalone tańce naszych Kotków (Aleksandra Buraczyk,Daria Karczewska, Sylwia Szczembara, Maciej Karp, Jakub Kościuch, Karol Pastewski) Wymiałczenie piosenki: "Sto lat", "Hej, Sokoły!", "Gaz, gaz...", "Wlazł kotek na płotek" (Mateusz Adaszkiewicz, Maciej Karp, Daniel Krotoszyński, Krystian Pietkiewicz)
Zaprezentowanie lektury szkolnej pt: "Zemsta", "Krzyżacy", "W pustyni i w puszczy", "Pinokio" (Aleksandra Buraczyk, Magdalena Hrehorowicz, Bartosz Kukowski, Grzegorz Michałowski)  Jury (p. Joanna Maciejewska, Urszula Zamojska, Łukasz Zakrzewski)
 i Otrzęsiny dyplom - Podziękowanie i wręczenie dyplomu w ręce wychowawcy Uczniowie klasy IG śpiewają piosenkę o swojej klasie
Wychowawca kl. IG śpiewa piosenkę pt. "Śpiewać każdy może" za karę, że nie  wystąpił w przebraniu (p. Stanisław Anuszkiewicz) Oprac. Sandra Wyszyńska kl. IIG Fot. Sandra Wyszyńska i Kamil Krotoszyński kl. IIG

Oprac. Sandra Wyszyńska kl. II G
Fot. Sandra Wyszyńska i Kamil Krotoszyński kl. II G